Bedrijfskundig Adviseurs

Athenos adviesgroep beschikt over professionele bedrijfskundig adviseurs en heeft landelijke dekking. Bedrijfskundig adviseurs zijn allround, werken regionaal, en worden ingezet op AOV-opdrachten en op Personenschade opdrachten. Een aantal adviseurs wordt ook ingezet op Verzuimopdrachten. Bedrijfskundig adviseurs beschikken over senioriteit, zij hebben allen meerdere jaren ervaring in het adviseren en begeleiden van MKB-ondernemers.

Joost van Buiten Regio: Noord j.van.buiten@athenos.nl
Jaap Beverwijk Regio: Midden j.beverwijk@athenos.nl
Wilma Hendriks Regio: Midden w.hendriks@athenos.nl
Michel Koman Regio: Midden m.koman@athenos.nl
Jan-Willem Smulders Regio: Midden j.smulders@athenos.nl
Roy Uffing Regio: Midden r.uffing@athenos.nl
Martin van Zon Regio: Midden m.van.zon@athenos.nl
Ellen van Dijk Regio: Randstad e.van.dijk@athenos.nl
Jan Jongeling Regio: Randstad j.jongeling@athenos.nl
Peter de Koning Regio: Randstad p.de.koning@athenos.nl
Esther Meertens Regio: Randstad e.meertens@athenos.nl
Krijn Tiggelman Regio: Randstad k.tiggelman@athenos.nl
Yttje Visser Regio: Randstad y.visser@athenos.nl
Ruud Douven Regio: Zuid r.douven@athenos.nl
Marijn van den Heuvel Regio: Zuid m.vandenheuvel@athenos.nl